Būrimas Runomis Email
ODINO RUNA.

Tai paprasčiausias ir praktiškiausias orakulo panaudojimo būdas. Bendram padėties interpretavimui ištraukiama viena runa.
Šio būdo esmė artima senovinėms Delfų pranašystėms. Buriant perskaitoma situacijos esmė. Ši technika įgalina sužinoti, kas vyksta kažkam, esančiam toli: reikia sekundei sukaupti mintis apie tą žmogų, o po to ištraukti runą.

Burti viena Runa


TRYS RUNOS.

Šis būdas, anot Tacito, naudotas prieš 2000 metų, tinka daugumai atvejų. Mintyse aiškiai suformuluojama būrimo tema, po to atskirai ištraukiamos trys runos ir dedamos iš dešinės į kairę. Pirmoji runa (dešinioji) apršo susidariusią situaciją. Antroji (centrinė) - reikiamą veiksmų kryptį. Trečioji (kairioji) - situaciją, kuri susidarys. Nuo to, kaip bus apverstos runos, atsilieps ir būrimo rezultatams, mat ženklai normalioje ir apverstoje padėtyje yra skirtingai interpretuojami, tačiau tai taip pat yra būrimo proceso dalis.

Kitas trijų runų interpretavimo būdas yra toks: pirmoji - Jūs dabar, antroji - iškvietimas, trečioji - geriausias įmanomas situacijos sprendimas. Runų knygoje pateikiamas toks šios technikos panaudojimo pavyzdys.

Burti trimis Runomis
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Lankytojai

Lankosi 2 svečiai (-ų)